çalışmalar
MüzayedeAPP
Teknoloji / Telepathy Framework / ASP.NET 4.0 / C# 4.0 / SQL Server 2008
MüzayedeAPP Online Açık Arttırma Sistemi pey aralıklarını ve açılış fiyatlarını belirterek yüklediğiniz ürün listenize internet kullanıcılarından mezattan önce pey alarak katılımlarını sağlayabileceğiniz detaylı raporlama ve anlık pey bilgilendirme gibi modüllerden oluşan online açık arttırma sistemidir.
MobilEyes
Teknoloji / ASP.NET 4.0 / C# 4.0 / SQL Server 2008 / DevExpress 10.1.12 / JQuery
MobilEyes Saha Satış-Pazarlama Otomasyonu web ve mobil servislerinin senkronizasyonu ile saha ekibini en optimize şekilde yönlendirerek, onlardan gelen verileri işlenebilir dataya dönüştürür. MobilEyes ziyaret, pazarlama-satış, anket, evrak bildirimi, detaylı istatistik ve raporlama, saha ekibinin anlık konumu gibi modülleri tek bir çatıda toplar.
Broşür Yönetim Sistemi
Teknoloji / Telepathy Framework / ASP.NET 4.0 / C# 4.0 / SQL Server 2008
Broşür Yönetim Sistemi tasarımcıları, şubeleri ve matbaayı aynı platformda buluşturur. Tasarlanan broşürlerin şubeler tarafından uygulama üzerindeki özel yazılımlarla özelleştirilerek aynı platformda matbaaya sparişlerin iletilmesine olanak sağlayan web tabanlı yazılımı geliştirip Domino's Pizza için uyguladık.
Woodda / sosyal ağ
Teknoloji / Telepathy Framework / ASP.NET 4.0 / C# 4.0 / SQL Server 2008 / HTML5 / JQuery / Ajax
Günümüzün en büyük trendlerinden sosyal ağlara bir yenisini ekledik. Gelişmiş alt yapısı ve fark yaratan optimizasyonlarıyla Woodda yayında.
SYS / online uygulama
Teknoloji / ASP.NET 4.0 / C# 4.0 / SQL Server 2008 / DevExpress 10.1.12 /JQuery
CHP İstanbul İl Örgütünün 2011 seçimlerine özel olarak hazırladığı Seçmen Yönetim Sistemi için aksaklıkları giderip bir çok ek modül geliştirdik. Daha hızlı, güvenli, modüler ve optimize çalışan bir iskelet kurarak sonraki seçimlerde de kullanılabilmesini sağladık.